Uncategorized @tr

Güneş Paneli

Yeryüzünün en temiz yenilenebilir enerji kaynağı güneş enerjisi dir . Türkiye konum itibari ile güneş enerji sistemlerine oldukça elverişlidir. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de günden güne güneş panelleri hayatımıza girmektedir. Diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına göre daha temiz ve az maliyetli olduğu için hızla yayılmakta ve kullanılmaktadır.

Peki Güneş Paneli Nedir Ne İşe Yarar?

Güneş enerjisi panelleri güneşten gelen ısı ve ışığı kullanılabilir elektrik enerjisine çevirerek ev ve iş yerlerinde kullanılan tüm cihazların çalışmasını sağlar. Güneş enerjisi panelleri üzerinde yer alan hücreler güneş ışınlarını bünyesinde barındırarak doğru akımı oluşturur.

Liva Enerji , sektörün gelişim noktalarını takip ederek İstanbul, Bursa, Ankara ve Gaziantep illerinde çalışmakta olup Türkiye’nin dört bir yanına aynı kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. Liva Enerji Güneş Enerjisi sektöründe müşterilerine on yıl tecrübeli ekibiyle müşterilerinin sorunlarını kendi sorunlarıymış gibi çözme taahhüdü, çevreye bağlılık, teknolojik yenilikler geliştirme, müşteri ihtiyaçların odaklanma, sosyal sorumluluk, deneyim ve mükemmeliyet için her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Sabit olarak kurulan güneş panelleri nden maksimum verim almak bir hayli zordur. Bu duruma çözüm olarak Liva Enerji , güneş takip sistemleri kullanarak, verim kaybının önüne geçerek maksimum verim elde etmeyi amaçlamıştır.

Özellikle enerji verimliliği için tercih edilen Liva Enerji güneş panelleri , düşük maliyetle tasarruf sağlamanın yanı sıra yüksek performans da sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir