kalitepolitikamız

LİVA ENERJİ

Kalite Politikamız

LİVA ENERJİ TİC.LTD.ŞTİ. olarak; yürütmekte olduğumuz tüm faaliyet ve hizmetlerde, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği anlayışı ile kurumumuzun misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışanların, tedarikçilerin ve tüm paydaşlarımızın aynı amaç ile buluşturmak için Entegre Yönetim Sistemi politikamızı beyan ederiz.

Kuruluşumuzun hedefleri doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürürken entegre yönetim sisteminden ödün vermeden, iç ve dış hususlarımızın farkında olarak güncel teknoloji kullanarak yasal mevzuatlara ve yükümlülüklere uyarak sürekli iyileşme felsefesi bilincinde çalışmayı taahhüt ederiz.

Faaliyetlerimiz gerçekleştirirken insana, doğaya ve tüm canlılara zarar vermeden çevre performansını artırarak sürdürülebilir kaynaklara duyarlı ve iklim değişikliği bilincinde, biyoçeşitlilik ve ekosistemin bozulmasını önleyerek, atıkların geri dönüşüm ile doğaya kazandırılarak doğal kaynakların kullanımını azaltıp yasal mevzuatlara ve yükümlülüklere uymayı sağlıyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz faaliyetlerimizde tehlikeleri ortadan kaldırmak için risklerin farkına vararak, riskleri azaltmak veya riskleri ortadan kaldırmak için gerekli çalışmaları koordine etmeyi sağlıyoruz. Çalışanlarımızı, en değerli varlığımız olarak kabul ediyor, onların sürekli gelişimini sağlamayı taahhüt ediyoruz.