01

Güneş Enerji Sistemleri
BİZ KİMİZ?

Liva Enerji, Güneş enerjisinden elektrik üretimi sektörünün gelişim noktalarını takip ederek Gaziantep, İstanbul, Ankara, ve Bursa ofisleri ile Türkiye’nin dört bir yanına hızlı, esnek ve üst kalitede hizmet sunmaktadır.

Anahtar teslim Güneş Enerji Santrali kurulumu alanında çatı ve arazi üzeri uygulamalar dahil olmak üzere toplamda 450 MW referans projeye erişen Liva Enerji, edindiği tecrübe ışığında emin adımlarla sektörde parlayışını sürdürmektedir.

02

Vizyon & Misyon

Liva Enerji, çevre koruma ve toplumumuzun gelişimi ile uyumlu, yenilikçi ve karlı üretim süreçleri aracılığıyla Türkiye’nin her yerinde temiz ve yenilenebilir enerji projeleri yürütmeyi misyon edinmiştir.

Liva Enerji, profesyonel ve tecrübeli ekibi sayesinde topluma etki edecek verimli enerji projeleri oluşturmaktadır.

03

Kalite Politikamız

Liva Enerji, hizmet verdiği tüm müşterilerine verdiği kaliteli hizmetler ile iş ilişkilerini kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Liva Enerji, verilen taahhütleri çevre, sosyal ve iş güvenliği konularında hassasiyet göstererek tam zamanında ve en ekonomik şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Liva Enerji

TOPLAM GÜÇ
500 MWp
ÖNLENEN KARBON SALIMI
165.635 TON/YIL
106
Yapılan Proje
20
Farklı İlde Proje
12
Yıllık Tecrübe
5
OFİS
LİVA ENERJİ

HİZMETLERİMİZ

Liva Enerji, güneşten aldığı güç ile enerjide dışa bağımlılığı azaltma yolunda birer adım olarak gördüğü her bir proje için ilk başvuru sürecinden işletme-bakım dönemine kadar geçen tüm süreçte yatırımcılarıyla olan bağını iş ilişkisinden çıkararak güven esasına dayalı, kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürerek büyümeye devam etmektedir.
LİVA ENERJİ

PROJELERİMİZ

Sektörde kabul gören ve kalitesini ispatlamış üreticilerle gerçekleştirdiği partnerlikler ve 10 yılı aşkın sektör deneyimine sahip kadrosuyla hizmet sağladığı tüm yatırımcıların takdirini toplayarak devam projelerini de bünyesine katmayı başarmıştır.

HABERLER