LİVA ENERJİ

Hakkımızda

Liva Enerji, Güneş enerjisinden elektrik üretimi sektörünün gelişim noktalarını takip ederek Gaziantep, İstanbul, Ankara, ve Bursa ofisleri ile Türkiye’nin dört bir yanına hızlı, esnek ve üst kalitede hizmet sunmaktadır.

Anahtar teslim Güneş Enerji Santrali kurulumu alanında çatı ve arazi üzeri uygulamalar dahil olmak üzere toplamda 450 MW referans projeye erişen Liva Enerji, edindiği tecrübe ışığında emin adımlarla sektörde parlayışını sürdürmektedir.

Endüstriyel tesislerin tüketimlerini karşılamak için çevresel analizleri dikkate alarak yatırımcılara optimum sistem tasarımını proje bazında hazırlayan Liva Enerji sistem getirisini en üst düzeye çıkartmaktadır.

Sektörde kabul gören ve kalitesini ispatlamış üreticilerle gerçekleştirdiği partnerlikler ve 10 yılı aşkın sektör deneyimine sahip kadrosuyla hizmet sağladığı tüm yatırımcıların takdirini toplayarak devam projelerini de bünyesine katmayı başarmıştır.

Liva Enerji, güneşten aldığı güç ile enerjide dışa bağımlılığı azaltma yolunda birer adım olarak gördüğü her bir proje için ilk başvuru sürecinden işletme-bakım dönemine kadar geçen tüm süreçte yatırımcılarıyla olan bağını iş ilişkisinden çıkararak güven esasına dayalı, kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürerek büyümeye devam etmektedir.