Orta liva projeler.jpeg

LİVA ENERJİ

EPC

Liva Enerji, büyük güneş enerjisi santrallerinin anahtar teslimi gerçekleştirilmesinde uzun yıllara dayanan kapsamlı deneyim sunmaktadır.

PV kurulumlarımız, özellikle uzun ömür ve üstün yatırımcı getirileri için tasarlanmıştır. Liva Enerji’ın proje mühendislik grubu, Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde çok çeşitli PV kurulumlarını başarıyla devreye almıştır.

Liva Enerji’ın Güneş enerjisi santrali uzmanlığı hem saha hem de çatı üzeri kurumlarını desteklemektedir.

MEKANİK SİSTEM
Projeye bağlı olarak sahaya, araziye ve çatılara yerel inşaat standartlarına, iklim koşullarına göre solar güneş enerjisi projeleri kuruyoruz.
Müşteri ile önceden tanımlanmış gereksinimleri ve programı takip ederek çeşitli yapı türlerinin (sabit, tracker veya çatı üstü) nihai tasarımı ve montajı. Zemin hazırlığı, topografya, yerinde haritalama, kazık çakma, yapı ve modül montajı, binalar, yollar ve çitler gibi tüm görevler, koordineli tek bir hizmet paketine dahildir.

ELEKTRİK SİSTEMİ
Elektrik tasarımı ve inşaat planlamasının tamamlanmasından sonra, modül kablolama, birleştirici kutular / inverter kurulumu, OG kabloları, trafolu güç istasyonu, OG panoları, şebeke ara birim korumaları dahil olmak üzere fotovoltaik projesinin Elektrik sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Çeşitli kontrol aşamaları, izole bileşenlerin testleri, tüm kabloların kontrolü, enerjilendirme öncesi fonksiyonel testler, izolasyon testleri, topraklama şebekesi direnç testi ve ardından enerji verildikten sonra çalışma testlerinden oluşur.
Ulusal yasalara göre elektrik şebekesine paralel işletim için son devreye alma ve gerekli sertifikalandırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Aşağıdakileri içeren hizmetler sunmaktayız:

- Proje alanı detaylı keșfi

- İzinler ve Bürokratik Süreç Yönetimi

- Doğru Ürün Tedariği

- Saha hazırlığı ve inşaat işleri

- Mekanik yapıları kurmak için uygun tekniğin belirlenmesi

- PV modüllerin güvenli kurulumu

- DC Elektrik sistemi, İnverterler ve AC şebeke bağlantısı dahil olmak üzere elektrik sisteminin kurulumu

- OG işlemleri ve Enerji Nakil Hattı kurulumu

- Test cihazlarıyla kontrol ve kalite güvencesi

- PV projelerinin devreye alınması

Teknik çözümlerimiz, karlı bir yatırım için en iyi olasılıkları sunarak PV sisteminizin verimli çalışmasını sağlar.